Ubiquiti UF-SM-1G-S 1.25Gbps SFP 1xLC (Single-Mode) 1310/1550nm BiDi 3km - Pair

  • Ubiquiti UF-SM-1G-S 1.25Gbps SFP 1xLC (Single-Mode) 1310/1550nm BiDi 3km - Pair
  • Ubiquiti UF-SM-1G-S 1.25Gbps SFP 1xLC (Single-Mode) 1310/1550nm BiDi 3km - Pair
Kod produktu: UF-SM-1G-S
113,12 zł
/ szt.

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dbamy o Twoją wygodę, dlatego w naszym sklepie dokonasz zwrotu na korzystnych warunkach.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

Rękojmia 24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

Rękojmia 24 miesiące
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel